26.10.2017 23:28

Гадала, встигну: Зайцева проговорилася

Евгений Стелькин

Правоохоронець, який одним з перших приїхав на місце страшної ДТП у Харкові, розповів, про що проговорилася Олена Зайцева – водій Lexus.

За словами патрульного, він був на зміні, коли почув крики в рацію – всім екіпажам повідомили негайно прибути на вулицю Сумську.

Його машина була в числі перших. Коп каже, що Зайцева відразу підійшла до нього, але він не знав, що вона водій-винуватець аварії, не став її слухати. Захистивши місце страшної аварії, він повернувся, нарешті, до Зайцевої.

«Вона сказала, що була за кермом Lexus. Вона віддала мені водійське посвідчення і документи на машину, які я передав слідчому”, – розповідає патрульний.

Правоохоронець також додав, що Зайцева повідомила йому, що була в машині з подругою, жодних травм вони не отримали. «Як тільки я до неї підійшов, вона сказала мені: “я бачила ситуацію і думала, що встигну проскочити перехрестя. Я бачила бічним зором Volkswagen”. Уже потім її адвокат заборонив їй спілкуватися з усіма”, – цитує поліцейського Харків City.

Источник

Что такое профнастил? Правила педикюра Лето – 2015. Модные женские часы Стулья для кухни Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона

Лента новостей