23.09.2020 11:15

Кернеса висунули кандидатом у мери Харкова

Кернеса висунули кандидатом у мери Харкова
Евгений Стелькин

Харківський міський голова Геннадій Кернес офіційно висунутий кандидатом у мери Харкова.

Висування відбулося на партійній конференції "Блоку Кернеса - Успішний Харків", що проходить в офісі на вулиці Скрипника, 4 у центрі Харкова, повідомляє кореспондент Укрінформа.

"Блок Кернеса об'єднав небайдужих, відповідальних людей. Чи є мер, подібний Кернесу в інших містах? Сильний, розумний, харизматичний? Відповім відразу - немає такого мера", - зазначив перший віцемер Харкова Ігор Терехов, висуваючи кандидатуру Кернеса.

За його словами, для Харкова Кернес - це стабільність і впевненість у завтрашньому дні: "Геннадій Адольфович Кернес вже сам - бренд міста". Кандидатуру Кернеса підтримали усі 21 делегат партконференції.

Щодо планів на майбутнє, то, пролунало на партконференції, ставку буде зроблено на молодь у команді Кернеса, яка налаштована на регіональний патріотизм. Лозунг дій - "Любити Харків - працювати для людей".

На партконференції названо п'ятьох кандидатів у списку партії: Геннадій Кернес - Харківський міський голова, Ігор Терехов - перший заступник мера, Олександр Новак - секретар міськради, Тетяна Чечетова-Терашвілі - заступник мера, Вікторія Китайгородська - директор Департаменту адмінпослуг міськради. Програма партії, яка складається з 15 пунктів, після презентації на партконференції представлена на офіційному сайті політсили.

Як повідомляв Укрінформ, 23 серпня, у День міста, Геннадій Кернес востаннє з'явився на публічних заходах у Харкові.

З 10 вересня Кернес перебуває на лікарняному.

15 вересня мерія офіційно підтвердила, що у Кернеса - коронавірус і пневмонія. Він був госпіталізований до 17-ї міської лікарні у важкому, але стабільному стані.

Вночі 17 вересня Кернеса медичним літаком перевезено на лікування до Німеччини, у клініГеннадія ку "Шаріте". Лікарі, на що посилається пасинок Кернеса Родіон Гайсинський, підтверджують позитивну динаміку його стану.

Источник

Особенности пластиковых окон для делового офиса Утепляем дом Лепнина из гипса Что такое профнастил? Экономим на отоплении

Лента новостей