02.11.2017 20:27

Осмаєв розповів, як помститися Росії за Окуєву

Евгений Стелькин

Чоловік убитої Аміни Окуєвої Адам Осмаєв розповів, як треба відповісти Росії на цей злочин.

Про це йдеться в його інтерв'ю виданню "Кавказ.Реаліі".

На питання журналіста, чому потрібно відповісти вбивцям Аміни, Осмаєв заявив:

"Поверненням Криму і Донбасу, перемогою у війні. Думаю, це найбільш адекватна відповідь на загибель Аміни. А виконавців Аллах в будь-якому випадку покарає".

Він висловив надію, що після цього вбивства українські правоохоронні органи "з великим завзяттям і бажанням" працюватимуть над замахом, скоєним на його життя 1 червня.

"Потрібно розуміти, що тут йде війна. Це не демагогія, це реальна війна з підступним ворогом. І, звичайно, є жертви. Діють групи терористів ..., діють і кадировци", - підкреслив Осмаєв.

За його словами, кадировци намагаються залучити на свою сторону політиків і громадських діячів за межами Росії, в тому числі і в Україні.

Як відомо, ввечері 30 жовтня біля залізничного переїзду біля селища Глеваха Київської Області невідомі обстріляли з кущів автомобіль Аміни Окуєвої, вона загинула. Поранення отримав Адам Осмаєв, який сидів у машині поруч.

Чоловік вбитої Аміни Окуєвої Адам Осмаєв розповів, що під час обстрілу куля влучила жінці у голову і він не встиг її врятувати.

Источник

Как организовать туристический поход Выращивание цветной капусты Лето – 2015. Модные женские часы Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Проблема гаджетомании у детей

Лента новостей