03.03.2023 23:27

Особливості печей для лазні Grill'D

Евгений Стелькин

Печі для бані та сауни Grill’d — це поєднання класичного дизайну та інноваційних технологій. Вони слугують окрасою приміщення та бездоганно виконують свої функції. За ціною такі моделі належать до середнього класу, але за якістю не поступаються преміальним конкурентам. 

Особливості печей для лазні GrillD

Актуальний дизайн і витривалість

Печі для лазні та сауни Grill’D створені на основі традиційних технологій, тому для них були вибрані природні матеріали — міцні, надійні та естетичні:

  • кований і штампований метал з декоративними ґратами;

  • цегла ручного формування;

  • натуральне каміння — річна галька.

У виробництві печей Grill’D застосовуються першокласні матеріали. Вони витримують температуру до 500 °C та сильні коливання вологості навколишнього середовища. Термін їхньої служби досягає 15 років за умови належного обслуговування. 

Завдяки оригінальному оздобленню ці печі ідеально вписуються в інтер’єр лазні. Вони мають доречний вигляд і не привертають зайвої уваги. Завдяки цьому ви можете робити їх непомітними чи інтегрувати у складні архітектурні конструкції. 

Зручність і безпека

Компанія виробляє дров’яні печі для лазні та сауни із захистом від конвекції та інфрачервоного випромінювання. Ви можете бути впевнені, що все тепло використовується ефективно. Воно майже не розсіюється в навколишньому просторі та не впливає на людей, присутніх у кімнаті. 

У печах обов’язково встановлюється жаростійке віконце. Завдяки цьому обладнання для бані та сауни Grill’D дає можливість контролювати полум’я. Якщо в тому буде необхідність, ви можете в будь-який момент додати палива та підвищити температуру. Прозоре віконце також створює неповторну атмосферу — яскраві сполохи полум’я зачаровують, заспокоюють і розслабляють. 

Універсальність

Компанія «Дім Тепла» пропонує широкий асортимент печей бренда Grill’D. У її каталозі ви знайдете моделі для домашнього та комерційного використання, розраховані на роботу в приміщеннях площею від 8 до 25 м2. Вони можуть мати класичне й сучасне оздоблення, що дає змогу підібрати оптимальний варіант для будь-якого інтер’єру. 

Печі для сауни можуть мати внутрішнє чи зовнішнє завантаження. Перший варіант зручніший для невеликої лазні біля приватного будинку. Він дає можливість підкинути дров, не виходячи з парильні. Другий спосіб завантаження практичніший, тому його обирають для комерційного використання. Він спрощує очищення обладнання — усередину приміщення не потрапляють бруд і зола. 

Корпоратив на работе: что надеть? Спортивные комплексы для развития детей Правила педикюра Транспортировка грузов на фурах Кондиционер для дома. Выбираем правильно.

Лента новостей