11.11.2018 16:17

Переможниця “Модель XL” виявилася донькою мера: з’явилися фото красуні

Переможниця “Модель XL” виявилася донькою мера: з’явилися фото красуні
Евгений Стелькин

Переможниця популярного телепроекту “Модель ХL”, що транслювався на каналі “1+1”, 23-річна львів’янка Наталя Петрик виявилася донькою міського голови Добромиля Львівської області.

За словами пишної красуні, її батько Юрій Петрик серйозно не ставився до її участі у проекті. “Він думав, що я проведу в шоу кілька тижнів і повернуся. Але мені хотілося довести своїм батькам, що я здатна досягати цілей і хочу сама приймати рішення про те, який шлях мені вибирати”, – розповіла Наталя Петрик.

Відомо, що дівчина кинула навчання у Львівському університеті, де здобувала фах юриста, заради занять кулінарією. Зокрема, брала участь в проекті “Майстер Шеф”.

“Зараз я хочу випробувати себе як модель”, – заявила Наталя Петрик.

Переможниця другого сезону “Модель ХL” Наталя Петрик зніматиметься у професійній фотосесії в столиці моди – Парижі, прикрасить обкладинку глянцевого журналу і стане обличчя нової лінійки одягу для пишних дівчат від Андре Тана.

Источник

Лето – 2015. Модные женские часы Инструменты для малярных работ Правила педикюра Выращивание цветной капусты Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона

Лента новостей