04.01.2018 16:38

Політолог: Четвертий термін для Путіна стане останнім

Евгений Стелькин

Ще не так давно Сполучені Штати Америки завуальовано реагували на конфлікт Росії з Україною, однак наразі американська сторона, можна сказати, втрутилася в цей конфлікт на повну силу. Як інформує replyua.net, таку точку зору у своєму блозі для сайту «Новое время» оприлюднив відомий український політолог Тарас Березовець.

У тому числі, експерт ставить запитання, якою може стати реакція очільника Кремля Володимира Путіна на постачання США летального озброєння до України. Політолог переконаний, що на як таку відповідь російського керманича годі очікувати.

Наразі головне завдання російського президента полягає у утриманні Вашингтону від запровадження вкрай жорстких санкцій, прийняття нового пакету яких очікується вже у лютому поточного року. Минулого року, продовжує Тарас Березовець, журналісти ВВС назвали Путіна найбагатшою людиною у світі, саме тому нині президент Росії буде всіляким чином прагнути до збереження цього статусу.

Не менш важливим завданням Путіна є збереження права Росії на проведення світової футбольної першості. Об’єктивно вірогідність рішення ФІФА про перенесення місця проведення Чемпіонату світу з футболу через корупційні скандали у процесі підготовки до нього дорівнює нулю, проте, пише політолог, такий варіант все ж обговорюється, тому Путін буде нервувати через це.

Березовець переконаний: те, що четверта президентська каденція Путіна для нього стане останньою, є правдою майже на 90%. І цей термін голова Кремля буде присвячувати захисту власних активів та пошуку наступника. У Путіна шанси на п’ятий термін мізерні , а четвертий Путін буде кардинальним чином відрізнятися від нинішнього.

Источник

Инструменты для малярных работ Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Экономим на отоплении Корпоратив на работе: что надеть? Лето – 2015. Модные женские часы

Лента новостей