01.06.2018 16:18

Портніков: Це вже дуже серйозно – під ЄС захитався ще один стовп

Евгений Стелькин

Не встиг Європейський Союз оговтатися після Брекзит, коли його наймогутніший стовп – Великобританія облишила союз, як вже на підході Італія, владу в якій сьогодні взяли в свої руки несистемні ліві сили та праві популісти. Як інформує replyua.net, про це у своєму блозі пише український публіцист Віталій Портніков.

На його думку, сам факт того, що ліві сили будуть ділити владу в Італії з правими популістами епохи Сільвіо Берлусконі – це вже тривожний дзвіночок для об’єднаної Європи. Італійські популісти беруть владу в свої руки, коли економіка в країні на висоті, але один необачний крок і може повторитися історія, яка вже спіткала Грецію. Звісно, Італія ні за яких обставин не повторить один в один шлях Греції та не стане жебраком в Європі, проте без допомоги грошей ЄС вистояти Італії буде дуже важко.

Віталій Портніков зазначив, що партії, які в Італії тепер в уряді, не приховують свої компліментів особисто Путіну та взагалі Росії. Партія «Ліга» – так взагалі партнер одіозної «Єдиної Росії». Чого тільки варта заява лідера «Ліги» Маттео Сальвіні, який якось заявив, що для процвітаючої Італії було б просто чудово, якби її очолив Володимир Путін.

Источник

Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Спортивные комплексы для развития детей Транспортировка грузов на фурах Стулья для кухни Лето – 2015. Модные женские часы

Лента новостей