П'ять відвертих історій про ЦЕ після весілля

Евгений Стелькин

Весілля - один з найважливіших і святкових днів в житті більшості людей.

У деяких цей день збігається з ще однією подією, до якого ретельно ставляться як хлопці, так і дівчата. Мова йде про втрату цноти. Хто ж не пам'ятає свій перший досвід !? Таке залишається в голові назавжди!

У наш час одруження і втрата цноти в першу шлюбну ніч - явище досить рідкісне. І нам цікаво, як все пройшло у тих героїв, хто в числі тих найрідкісніших екземплярів...

Це було жахливо. Дочекавшись одруження, у моєї дружини почалися критичні дні. До того ж, вона була дуже емоційна після всіх весільних обрядів. В результаті у нас був вкрай емоційний, болючий статевий акт під час місячних, який закінчився менше, ніж за п'ять секунд. На наступний ранок все пройшло набагато краще. Після цього досвіду заняття коханням стали краще, і ми все ще досліджуємо один одного через 11 років.

Ми з дружиною обоє чекали шлюбу, щоб зайнятися сексом. І наша перша ніч любові стала справжньою катастрофою. Нас застали сторонні люди, коли ми роздягалися на очах один у одного в готельному номері, тому що готель в останню хвилину змінив нам номер і забув видати іншій парі інший ключ. Мені потрібен був якийсь час, щоб знову досягти стану збудження. Я не особливо нервував, але трохи соромився. Пізніше дружина сказала, що навіть не помітила цього. Ще я пролив всю пляшку лyбриканта на ліжко. І, хоча це був конфуз, ми вдосталь посміялися і весело провели залишок нoчі.

Ми з дружиною обоє були незайманими, коли вступали в шлюб. Перший раз вийшов чудовим і забавним. Я навіть не зміг увійти в неї повністю, коли вже закінчив :D, але через 15-20 хвилин ми спробували знову і добилися більшого успіху. А потім займалися сексом, як кролики.

Ми з чоловіком були незайманими, коли розписувалися. Але втратили невинність тільки через три дні після весілля. В нашу шлюбну ніч він не міг знайти правильний кут, щоб увійти всередину... Я була дуже соромлива, щоб допомогти йому. Він сказав: «Мені дуже шкода!», а потім ми лягли спати. Ця ситуація повторювалася протягом декількох днів, поки він, нарешті, не увійшов у мене! Спочатку було боляче, але це пройшло через пару секунд. Тепер ми одружені вже 10 років, щасливі! У нас здорове, насичене сексуальне життя.

Чесно кажучи, перша ніч з точки зору сексу була досить поганою, але ніхто з нас не засмутився, тому що ми не просто з нетерпінням чекали її... - ми з нетерпінням чекали шлюбу. І були схвильовані тим, що, нарешті, одружилися і стали жити разом! До кінця медового місяця ми стали краще розуміти механіку процесу і були не менш захоплені один одним.

Источник

Стулья для кухни Инструменты для малярных работ Выращивание цветной капусты Правила педикюра Самостоятельная установка стиральной машины

Лента новостей