21.03.2023 20:43

Що таке одноразові електронні сигарети?

Евгений Стелькин

Одноразові електронні сигарети — це пристрої з незмінним випарником без можливості дозаправлення. Користуватися ними дуже просто: не потрібно натискати кнопки, достатньо просто затягнутися.

Що таке одноразові електронні сигарети?

Конструкція одноразових електронних сигарет

Ці нерозбірні пристрої мають просту конструкцію:

  1. Корпус із міцного пластику або металу, з одного боку якого розміщено мундштук, виготовлений із харчового пластику.

  2. Датчик тиску, який під час затяжки передає сигнал про початок роботи на акумулятор пристрою.

  3. Акумулятор. Зазвичай батареї одноразових електронних сигарет не призначені для заряджання.

  4. Випарник, який отримує електроенергію від акумулятора та нагріває рідину.

  5. Фільтр, що пропускає необхідну кількість пари.

Різні моделі електронних сигарет на https://esmokers.kiev.ua/ua/odnorazovye-elektronnye-sigarety/ відрізняються за місткістю акумулятора — від 400 до 1500 mAh. Кількість затяжок, окрім місткості акумулятора, залежить ще від низки факторів, наприклад, погодних умов (за низької температури акумулятор розряджається швидше), опору встановленого нагрівального елемента (що нижче опір, то більша потужність, що видається на кожній затяжці) та ін.

Об'єм рідини пропорційний місткості акумулятора, тому ситуації, коли рідина вже закінчилась, а акумулятор ще працює, практично виключені.

Рідини для електронних сигарет виготовляються з гліцерину (VG), пропіленгліколю (PG), сольового нікотину та харчових ароматизаторів.

Переваги одноразових електронних сигарет

  1. Економія. Одноразової сигарети вистачає на кілька днів залежно від інтенсивності використання. При цьому вартість одного пристрою приблизно дорівнює ціні пачки сигарет преміум-класу.

  2. Простота використання — не потрібно заряджати акумулятор, заправляти рідину або міняти картридж. Коли закінчиться рідина та розрядиться акумулятор, просто поміняйте сигарету на нову у Vape Shop Esmokers.

  3. Компактність. Одноразові сигарети мають невеликі розміри, тому легко поміщаються у кишені.

  4. Немає неприємного запаху та жовтизни пальців рук.

  5. Одноразові електронні сигарети дозволено курити у більшості громадських місць.

Як вибрати одноразову електронну сигарету?

Якщо ви раніше не використовували вейп, спочатку розберіться зі співвідношенням пропіленгліколю та гліцерину (PG/VG). Від вмісту цих компонентів залежить міцність та насиченість пари. Підберіть оптимальний саме для вас варіант.

Звертайте увагу лише на якісні моделі від перевірених брендів — саме таку продукцію представлено на сайті https://esmokers.kiev.ua/ua/.

Купить новостройку или вторичку? Диета для страдающих от диабета Особенности пластиковых окон для делового офиса Как организовать туристический поход Лепнина из гипса

Лента новостей