США просять своїх жителів у цілях безпеки не подорожувати в Україну

США просять своїх жителів у цілях безпеки не подорожувати в Україну
Евгений Стелькин

У Сполучених Штатах розцінюють рівень небезпеки для своїх громадян в Україні, як червоний. Тако американців просять утриматися від поїздок до Криму чи у Донецьку або Луганську область через збройні провокації від російської сторони. Про це йдеться на сайті Держдепу США, пише УНН.

Цитата

“Не подорожуйте до Криму через свавільні затримання та інші зловживання з боку російської окупаційної влади. Східні частини Донецької та Луганської областей, особливо непідконтрольні району, через збройний конфлікт. Злочини, спрямовані на іноземців та майно, є загальним явищем. Демонстрації, які часом ставали жорстокими, регулярно проводяться по всій Україні, зокрема в Києві. Також мали місце політично націлені вбивства та вибухи. Є повідомлення про насильницькі напади на групи меншин та поліцію з боку радикальних груп", — йдеться у розпорядженні Держдепу.

Деталі

Федеральна авіаційна адміністрація (FAA) забороняє польоти цивільної авіації США в українських регіонах польотної інформації про Сімферополь (UKFV) та Дніпропетровськ (UKDV). Уряд США забороняє своїм працівникам виїжджати до Криму і не може надавати екстрені послуги громадянам США в Криму.

“Очолювані Росією сили продовжують контролювати райони Донецької та Луганської областей, де триваючий збройний конфлікт призвів до загибелі понад 13 000 осіб. Особам, у тому числі громадянам США, загрожували, затримували або викрадали протягом годин або днів після зупинки на блокпостах, які контролювали очолювані Росією сили”, — йдеться у розпорядженні Держдепу.

Американський уряд забороняє виїжджати державним службовцям США до східних частин Донецької та Луганської областей та прилеглих регіонів, що обмежує можливість надання екстрених служб громадянам США в цих регіонах.

Нагадаємо

У США натякнули на збільшення військової допомоги Україні на тлі загострення РФ безпекової ситуації.

Источник

Лепнина из гипса Стулья для кухни Особенности пластиковых окон для делового офиса Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона

Лента новостей