У Харкові побоїще, громлять територію ВНЗ

У Харкові побоїще, громлять територію ВНЗ
Евгений Стелькин

На території Харківського політехнічного інституту відбувся погром – активісти «Національного корпусу» розгромили декорації до військового серіалу і побилися з копами

Як повідомляють місцеві ЗМІ, мова йде про зйомку другого сезону військового детектива «За законами воєнного часу».

На думку активістів, серіал, який знімає компанія Star Media, пропагує ідеї СРСР, прославляє «подвиги» співробітників НКВС, які нищили громадян України.

Крім того, у фільмі знімаються актори з бази «Миротворця». Наприклад, Олександр Панкратов-Чорний. “Ми чекали реакції правоохоронних органів, зверталися до ректора ХПІ, з проханням сприяти в припиненні зйомок серіалу, який пропагує ворожу Україні ідеологію, але все – безрезультатно”, – розповів активіст “НК” Стас Микуленка.

В результаті сьогодні активісти розгромили декорації і розвісили по знімальному майданчику фотографії із зображенням розстріляних українців працівниками НКВС. На місце події прибула поліція. Правоохоронці спробували перешкодити активістам, але зав’язалася бійка.

Источник

Правила педикюра Прогулки на водном транспорте Новость о пожаре в Мытищи Спортивные комплексы для развития детей Кондиционер для дома. Выбираем правильно.

Лента новостей