17.08.2016 13:57

Успіх вітчизняних університетів: що це означає для України

Успіх вітчизняних університетів: що це означає для України
Евгений Стелькин

Українці мають позбавлятися провінційного мислення, виходити у світ і отримувати практику за кордоном. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новини України - From-UA розповів журналіст, медіаексперт Юрій Луканов.

За словами нашого співрозмовника, той факт, що два українські університети увійшли в Академічний рейтинг вузів світу, є позитивним сигналом.

«Це дуже добре. Якщо наші університети входять у перелік провідних університетів світу, то це означає, що до них відповідно росте довіра, і що вони не тільки зсередини країни, але і на міжнародному рівні створюють міжнародні зв’язки, контакти, нові умови для спільних проектів, що дуже важливо», - зазначає експерт.

«Багато хто з людей мислить провінційно, і дуже важливо, щоб вони виходили у світ і мали практику за кордоном», - додає Юрій Луканов.

Нагадаємо, раніше інтернет-видання Новини України - From-UA повідомляло про те, що два українські університети увійшли в Академічний рейтинг вузів світу, опублікований Центром дослідження університетів світового класу (CWCU) в Шанхайському університеті Цзяо Тун.

Прогулки на водном транспорте Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Проблема гаджетомании у детей Экономим на отоплении Купить новостройку или вторичку?

Лента новостей