Викиньте це негайно: п'ять речей, які приносять нещастя в дім

Евгений Стелькин

Може ви не знали, але є речі, які як справжні вампіри забирають з дому удачу і радість. Їх ще називають речами-вампірами, передає Укрмед. Багато з них викликають приємні спогади або просто дорогі як пам'ять, тож позбутися їх не так вже й просто. Але повірте, це треба зробити!

Які речі віднімають у нас сили і життєву енергію

Деякі речі в нашому будинку є свого роду талісманами. Вони залучають щастя та удачу і здатні створити навколо гармонійну атмосферу. Однак деякі предмети мають зворотний ефект. Вони володіють негативною енергетикою, яка руйнує енергополе вашого будинку і провокує безліч проблем. В першу чергу, вони позбавляють сил і енергії, через що ви можете відчути слабкість і зниження продуктивності.

Посуд

Звичайно, не весь посуд є джерелом негативної енергії, але навіть найменші сколи та тріщини руйнують її енергетику. Тому вживати їжу з битих тарілок або пити з тріснутих склянок заборонено. Зіпсований посуд здатен порушити енергетику їжі або зовсім зробити її негативною.

Це стосується не тільки посуду, який ви використовуєте щодня, але і старовинних сервізів, що використовуються в якості прикраси будинку. Навіть якщо їх зовнішній вигляд як і раніше гарний, це не означає, що вони мають таку ж позитивну енергетику, як раніше. Чим старша річ, тим більш негативний її енергетичний вплив на людей, а значить, незабаром ви зможете відчути її вплив на собі. Також не рекомендується довго зберігати в своєму будинку брудний посуд: гори немитих тарілок в раковині не тільки характеризують вас як недбалого господаря, але і позбавляють життєвих сил.

Роги і голови мертвих тварин

Якщо раніше полювання було способом виживання, то зараз цей рід занять вважається звичайним хобі. Завзяті мисливці не упускають можливості відправитися в ліс і отримати цінний трофей, тому роги і голови тварин дуже часто прикрашають стіни будинків. Однак мало хто знає про згубний вплив таких прикрас. Вони мають «мертву» енергетику і здатні не просто зруйнувати біополе вашого будинку, але і позбавити вас енергії, а також притягнкти масу невдач. Щоб уникнути цього, ніколи не прикрашайте свій будинок такими предметами, а щоб поліпшити енергетику свого житла, заведіть собі чотириногого друга і не забувайте дбати про нього.

Ножі

Цей інструмент є в кожному будинку, але навіть він належить до числа речей-вампірів. Ножі здатні акумулювати негативну енергетику і притягувати в будинок проблеми і невдачі. За народною прикметою, залишивши ніж на обідньому столі, ви ризикуєте притягнути в своє житло нечисту силу, яка залишиться там надовго і буде порушувати спокій всіх домочадців. Щоб уникнути негативного впливу ножів, не треба від них позбавлятися: просто не забувайте прибирати їх з видного місця в шафу або кухонний ящик. Якщо ж ручка ножа раптом зламалася, негайно закопайте його подалі від свого будинку. Таким чином ви відведете неприємності від себе і своїх близьких.

Гіпсові фігурки і статуетки

У кожному будинку є хоча б одна така статуетка, але чи є така прикраса безпечною? Вважається, що найгірше на енергетику людини позначаються гіпсові фігурки тварин. Незважаючи на їх незначні розміри, вони здатні зруйнувати енергетичний фон вашого будинку і позбавити домочадців сил і впевненості. Також вони мають відволікаючий ефект.

Це означає, що ви не зможете зосередитися на важливих речах і почнете частіше перебувати в світі ілюзій. Якщо ви отримали в подарунок гіпсову статуетку, то загорніть її в білу тканину і приберіть в шафу. Якщо ж вона дуже подобається вам як предмет декору, постарайтеся розташувати фігурки в зоні відпочинку в вітальні, але не в спальні і не поруч з робочим місцем.

Маленькі сільнички

В даному випадку мова йде не про сам предмет, а його розмір. Якщо у вас в будинку є маленька сільничка то, напевно, ви не раз помічали, що на її куточках накопичується сіль або зовсім висипається з неї. Однак така незначна випадковість може стати на перешкоді всім домочадцям. Як ви знаєте, є багато прикмет і забобонів про сіль, і найголовніша з них пов'язана саме з розсипаною сіллю. Цей знак віщує небезпеку всім мешканцям будинку, а також позбавляє їх здоров'я і життєвої енергії. Щоб не ризикувати, купуйте тільки великі і зручні сільнички.

Источник

Что такое профнастил? Купить новостройку или вторичку? Лето – 2015. Модные женские часы Выращивание цветной капусты Инструменты для малярных работ

Лента новостей