27.10.2017 22:39

Яке місце посів Порошенко у ТОП-10 найбагатших українців

Евгений Стелькин

Президент України Петро Порошенко збільшив свій особистий статок до мільярда доларів і займає п'яте місце в списку найбагатших українців.

Про це свідчать дані рейтингу найзаможніших громадян України.

Повідомляється, що в порівнянні з минулим роком український лідер розбагатів на 7%. Ключовим активом Порошенко є кондитерська корпорація Roshen. У той же час в декларації за 2016 рік він також вказав, що є власником 99 компаній.

Перше місце рейтингу найбагатших українців вже багато років незмінно займає власник групи SCM Ринат Ахметов. Його статки експерти оцінили в 6,9 мільярда доларів, за рік вона збільшилася на 68%.

Друге місце займає власник металургійної компанії «Інтерпайп» Віктор Пінчук, статок якого оцінюється в 1,4 мільярда доларів.

Замикає трійку лідерів Костянтин Жеваго, на банківських рахунках і в активах якого значаться ті ж 1,4 мільярда доларів. При цьому стан співвласника компанії Ferrexpo показало порівняно з минулим роком значне зростання - на цілих 209%!

Источник

Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Спортивные комплексы для развития детей Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Диета для страдающих от диабета Стулья для кухни

Лента новостей